Tutaj znajdziesz wykonane przez nas instalacje klimatyzacji.

Klimatyzator Daikin z serii EMUR z montażem.

Nasz ostatnia realizacja to montaż urządzenia jakim jest klimatyzacja firmy Daikin- model EMUR.

Oprócz świetnego wyglądu posiada ona również mnóstwo funkcji, między innymi:

  • Technologia sterowania inwerterowego, która zwiększa oszczędność energii o 30%.
  • Zaawansowany tytanowo-apatytowy filtr, eliminujący zapach a także usuwający unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu, zapachy, bakterie, wirusy i mikroorganizmy.
  • 2-obszarowe ”inteligentne oko” – wykorzystujące czujniki do wykrywania oraz do kierowania nawiewu powietrza z dala od osób w celu optymalizacji przepływu powietrza.

Klimatyzacja z montażem LG z serii Standard Plus.

Jedna z naszych ostatnich realizacji odbyła się w Braunschweig w Niemczech. Instalacja klimatyzacji firmy LG z serii Standard Plus. Projekt składający się z 6 jednostek wewnętrznych na 3 agregatach zewnętrznych.

Seria LG Standard Plus posiada wbudowane sterowanie Wi-Fi. W związku z tym jest możliwość sterowania klimatyzatorem za pomocą aplikacji na smartfona/tableta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort. Funkcja umożliwia również diagnostykę urządzenia zdalnie. Producent zadbał, aby urządzenie pracowało cicho aby głośność emitowana z klimatyzatora LG Standard Plus była na poziomie od 19 dB(A).

Tym razem instalacja klimatyzacji GREE Lomo Luxury.

Następna instalacja odbyła się w miejscowości Smolec. Wspólnie z klientem wybraliśmy firmę Gree. Nowy model Lomo Luxury GWH09QB.

Filtr Plazmowy doskonale usuwa nieprzyjemny zapach jak również cząstki kurzu, bakterie i pyłki. Nowoczesny minimalistyczny wygląd, który pozwala na instalowanie urządzenia praktycznie w każdym wnętrzu. Nienachalnie rozbudowana funkcjonalność przypadnie do gustu zwłaszcza temu kto oczekuje od urządzenia nieskomplikowanej przejrzystej obsługi.

Innowacyjny system inverterowy G10, który wprowadzono w produktach GREE Lomo Luxury GWH09QB, który polega na wykorzystaniu sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej. W inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodniczego do rzeczywistych potrzeb panujących w pomieszczeniu. A wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najważniejsze funkcje klimatyzatora GREE Lomo Luxury GWH09QB to:

  • Klasa energetyczna A++/A+ i obsługa przez Wi-Fi
  • Funkcja turbo i inteligentne odszranianie
  • Samodiagnoza oraz auto restart
  • Efektywne grzanie/chłodzenie a także cicha praca
  • 4 prędkości wentylatora
  • Jonizator Plazmowy
  • I FEEL  i +8 stopni Celsjusza

Rotenso model Ukura oraz Imoto montaż klimatyzatora.

 Sezon 2019 – Novamat, miejscowość Góra. Instalacja czterech jednostek Rotenso – Model Ukura o mocy 2,5kW oraz mocniejsze Imoto 3,5kW.

IMOTO charakteryzuje się modnym, klasycznym wyglądem, dlatego, że doskonale wpasowuje się w każde wnętrze. Krawędź panelu została wykończona transparentnym szkłem akrylowym, jak również podkreśla prestiżowy charakter jednostki. Pomimo niewielkich rozmiarów IMOTO oferuje bardzo szeroki kąt nawiewu, zapewniając optymalną temperaturę nawet we większych kubaturowo pomieszczeniach. Dzięki niewielkim rozmiarów klimatyzator charakteryzuje się dużą wydajnością. Nasi instalatorzy mianowicie jak zwykle sprostali zadaniu.

Instalacja w Niemczech klimatyzatora Mitsubishi Deluxe.

Novamat dociera do każdego klienta. Tym razem odwiedzamy miasto Dresden w Niemczech.

Do tego zadania wybieramy model Deluxe firmy Mitsubishi. Instalacja odbyła się w remontowanym starym budownictwie. W jej realizacji wykorzystaliśmy 4 jednostki wewnętrzne i 1 zewnętrzną. Zadanie było skomplikowane dlatego wymagało przeciągnięcia ponad 20m przewodów od jednostki zewnętrznej do każdej wewnętrznej znajdującej się na 3 piętrze. Jak zwykle nasi instalatorzy niezawiedli.

Kolejny montaż klimatyzacji LG w Smolcu.

W tym projekcie wybraliśmy dwie jednostki wewnętrzne o mocy 2,5kW oraz 3,5kW. Mianowicie wykorzystaliśmy nowoczesny zestaw firmy LG z kompresorem Dual Inverter który rozwiązuje problemy związane z nieprawidłowym chłodzeniem i hałasem. Dzięki czemu klimatyzator chłodzi się szybciej, jak widać działa dłużej i pracuje ciszej. Nowoczesne technologie to przede wszystkim oszczędności energii. Dual Inverter Compressor stale dostosowuje prędkość sprężarki, aby utrzymać pożądany poziom temperatury, co wpływa na znaczną oszczędność energii. Jednocześnie dzięki 10-letniej gwarancji na sprężarkę użytkownicy mogą korzystać z zalet klimatyzatora LG przez dłuższy czas.

Liberty AUX Instalacje klimatyzatora w Smolcu.

Do tego zadania wybraliśmy klimatyzator Liberty AUX o mocy 5kW. Instalacja odbyła się na wysokości z wykorzystaniem naszego podnośnika.

Seria klimatyzatorów Liberty AUX to sprawdzone rozwiązanie w szczególności cechuje się niezawodnością potwierdzoną w przeciągu ostatnich lat. Każde urządzenie wyposażone jest w interfejs pozwalający na wpięcie modułu Wi-Fi. Możliwe jest sterowanie praca urządzenia z dowolnego miejsc dzięki temu urządzeniu mobilnemu opartemu o system Android lub iOS.

Mitsubishi Diamond montaż klimatyzacji.

Następne zadanie za nami więc tym razem padło na Mitsubishi.
Klimatyzator Mitsubishi Electric serii MSZ-LN DIAMOND to najbardziej prestiżowe urządzenia tej marki. Zaprojektowane do uzyskania najwyższych parametrów pracy a także zagwarantowania najwyższego komfortu w pomieszczeniu.

Wersja Diamond to szereg najnowszych technologii takich jak: Czujnik temperatury I-see 3D, system filtracji Plasma Quad, wielostopniowy system sterowania nawiewem powietrza oraz klasa energetyczna A +++. To zdecydowanie lider marki Mitsubishi.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zapraszamy na nasz Facebook gdzie wrzucamy najnowsze instalacje klimatyzacji!