Montaż klimatyzacji Daikin z serii EMUR

Nasz ostatnia realizacja to montaż urządzenia jakim jest klimatyzacja firmy Daikin- model EMUR.

Oprócz świetnego wyglądu posiada ona również mnóstwo funkcji, między innymi:

Technologia sterowania inwerterowego , która zwiększa oszczędność energii o 30%.

Zaawansowany tytanowo-apatytowy filtr, eliminujący zapach oraz usuwający unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu, zapachy, bakterie, wirusy i mikroorganizmy.

2-obszarowe ”inteligentne oko” – wykorzystujące czujniki do wykrywania oraz do kierowania nawiewu powietrza z dala od osób w celu optymalizacji przepływu powietrza.

Pełną specyfikację urządzenia znajdziesz w dziale Oferta.

Montaż klimatyzacji LG z serii Standard Plus.

Jedna z naszych ostatnich realizacji odbyła się w Braunschweig w Niemczech ??. Instalacja klimatyzacji firmy LG z serii Standard Plus. Projekt składający się z 6 jednostek wewnętrznych na 3 agregatach zewnętrznych.

Seria LG Standard Plus posiada wbudowane sterowanie
Wi-Fi. Możliwość sterowania klimatyzatorem za pomocą aplikacji na smartfona/tableta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort. Funkcja umożliwia również diagnostykę urządzenia zdalnie. Producent zadbał, aby urządzenie pracowało cicho, głośność emitowana z klimatyzatora LG Standard Plus jest na poziomie od 19 dB(A).

 

Pełną specyfikację urządzenia znajdziesz w dziale Oferta.

Montaż klimatyzacji GREE Lomo Luxury.

Tym razem instalacja odbyła się w miejscowości Smolec. Wspólnie z klientem wybraliśmy firmę Gree. Nowy model Lomo Luxury GWH09QB.

Filtr Plazmowy doskonale usuwa nieprzyjemny zapach jak również cząstki kurzu, bakterie i pyłki. Nowoczesny minimalistyczny wygląd pozwala na instalowanie urządzenia praktycznie w każdym wnętrzu. Nienachalnie rozbudowana funkcjonalność przypadnie do gustu każdemu kto oczekuje od urządzenia nieskomplikowanej przejrzystej obsługi.

Innowacyjny system inverterowy G10, który wprowadzono
w produktach GREE Lomo Luxury GWH09QB, polega na wykorzystaniu sprężarki o zmiennej prędkości obrotowej, która w inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodniczego do rzeczywistych potrzeb panujących w pomieszczeniu. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Najważniejsze funkcje klimatyzatora GREE Lomo Luxury GWH09QB to:

 • Klasa energetyczna A++/A+
 • Funkcja turbo
 • Inteligentne odszranianie
 • Samodiagnoza
 • Auto restart
 • Efektywne grzanie/chłodzenie
 • Cicha praca
 • 4 prędkości wentylatora
 • Jonizator Plazmowy
 • Obsługa przez Wi-Fi
 • I FEEL
 • +8 stopni Celsjusza

Pełną specyfikację urządzenia znajdziesz w dziale Oferta.

Montaż klimatyzacji Rotenso model Ukura oraz Imoto.

Novamat sezon 2019. Miejscowość Góra. Instalacja czterech jednostek Rotenso. Model Ukura o mocy 2,5kW oraz mocniejsze Imoto 3,5kW.
IMOTO charakteryzuje się modnym, klasycznym wyglądem, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w każde wnętrze. Krawędź panelu została wykończona transparentnym szkłem akrylowym, co podkreśla prestiżowy charakter jednostki. Pomimo niewielkich rozmiarów IMOTO oferuje bardzo szeroki kąt nawiewu, zapewniając optymalną temperaturę nawet we większych kubaturowo pomieszczeniach. Klasyczna biała bryła klimatyzatora UKURA została złamana delikatnymi srebrnymi wykończeniami panelu oraz nowoczesnymi zaokrągleniami. Pomimo niewielkich rozmiarów klimatyzator charakteryzuje się dużą wydajnością.  Nasi instalatorzy jak zwykle sprostali zadaniu. Pełną specyfikację urządzenia znajdziesz w dziale Oferta.

Montaż klimatyzacji Mitsubishi Deluxe.

Novamat dociera do każdego klienta. Tym razem odwiedzamy miasto Dresden w Niemczech.
Do tego zadania wybieramy model Deluxe firmy Mitsubishi. Instalacja odbyła się w remontowanym starym budownictwie. Do jej realizacji wykorzystaliśmy 4 jednostki wewnętrzne i 1 zewnętrzną. Zadanie było skomplikowane, ponieważ wymagało przeciągnięcia ponad 20m przewodów od jednostki zewnętrznej do każdej wewnętrznej znajdującej się na 3 piętrze. Nasi instalatorzy jak zwykle sprostali zadaniu. Pełną specyfikację urządzenia znajdziesz w dziale Oferta.

Montaż klimatyzacji LG w Smolcu.

Do tego projektu wybraliśmy dwie jednostki wewnętrzne o mocy 2,5kW oraz 3,5kW. Do realizacji wykorzystaliśmy nowoczesny zestaw firmy LG z kompresorem Dual Inverter, który rozwiązuje problemy związane z nieprawidłowym chłodzeniem i hałasem, dzięki czemu klimatyzator chłodzi się szybciej, działa dłużej i pracuje ciszej. Nowoczesne technologie to również oszczędności energii. Dual Inverter Compressor stale dostosowuje prędkość sprężarki, aby utrzymać pożądany poziom temperatury, co wpływa na znaczną oszczędność energii.
Dzięki 10-letniej gwarancji na sprężarkę użytkownicy mogą korzystać z zalet klimatyzatora LG przez dłuższy czas.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki LG.

Montaż klimatyzacji Liberty AUX w Smolcu.

Do tego zadania wybraliśmy klimatyzator Liberty AUX o mocy 5kW. Instalacja odbyła się na wysokości z wykorzystaniem naszego podnośnika.
Seria klimatyzatorów Liberty AUX to sprawdzone rozwiązanie cechujące się niezawodnością potwierdzoną w przeciągu ostatnich lat. Każde urządzenie wyposażone jest w interfejs pozwalający na wpięcie modułu Wi-Fi. Dzięki temu możliwe jest sterowanie praca urządzenia z dowolnego miejsca poprzez urządzenie mobilne oparte o system Android lub iOS.

Montaż klimatyzacji Mitsubishi Diamond.

Kolejne zadanie za nami. Tym razem padło na Mitsubishi.
Klimatyzator Mitsubishi Electric serii MSZ-LN DIAMOND to najbardziej prestiżowe urządzenia tej marki. Zaprojektowane do uzyskania najwyższych parametrów pracy oraz zagwarantowania najwyższego komfortu w pomieszczeniu.
Wersja Diamond to szereg najnowszych technologii takich jak: Czujnik temperatury I-see 3D, system filtracji Plasma Quad, wielostopniowy system sterowania nawiewem powietrza oraz klasa energetyczna A +++. To zdecydowanie lider marki Mitsubishi.