Witamy

Novamat to firma działająca na rynku od ponad 10 lat, ponieważ posiadamy wyspecjalizowany zespół instalatorów wyposażony w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt. Jesteśmy profesjonalistami albowiem klimatyzacje z montażem to nasza pasja. Nade wszystko mogą państwo liczyć na doradztwo na najwyższym poziomie. Rzecz jasna nasze zaangażowanie i pasja pozwala nam osiągnąć sukces, który przekłada się na zadowolenie klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ale cały czas szkolimy się poznając nowe technologie systemów wentylacji i klimatyzacji, aby w pełni wykorzystali państwo nasz potencjał.

Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku!

1386 ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
675 WYKONANYCH PROJEKTÓW
15 NASZA DRUŻYNA
1 BIURO
0 NIEZADOWOLONYCH KLIENTÓW
10 LAT NA RYNKU

Novamat w liczbach.

Kompleksowo realizujemy cele naszych klientów. Łączymy ofertę materiałów elektrotechnicznych, instalacyjno-grzewczych, sanitarnych, a także z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Dzięki temu możesz zrealizować z nami całościowo nawet bardzo złożone przedsięwzięcia.

Na dodatek chętnie dzielimy się bogatym doświadczeniem. Na każdym etapie współpracy doradzamy naszym klientom optymalne rozwiązania w zakresie zarządzania materiałami technicznymi aby ułatwić kontakt.

Zawsze działamy tak, aby usługa została zrealizowana błyskawicznie przy zachowaniu wszelkich norm jakościowych i bezpieczeństwa.

Wieloletnie doświadczenie, właściwie pozwala nam na odpowiednie dopasowanie oferty do Państwa potrzeb przy zachowaniu najwyższych standardów jakości do ceny. Ponieważ współpracujemy z renomowanymi firmami tj: Mitsubishi, LG, Samsung, Gree czy Rotenso.